Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

Zde můžete psát dotazy a připomínky.

 

Nevhodné komentáře budou smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

soutěž

(Jana, 11. 2. 2015 22:47)

velká akce? no nevím, zatím dle přihlášených klubů to nevypadá na velkou akci... a vůbec, když bude v hale a ne v tom sále jak v loňském roce.... pokud to jsou již veškeré kluby, které dorazí, tak se v hale ztratí a myslím si, že lepší by to bylo jako v loni v sále... no necháme se překvapit, jak to celé dopadne, ale určitě se půjdu podívat :-)

Re: soutěž

(Pat Ov, 11. 3. 2015 22:42)

Apsolutne nechapu postoj nekterych pisatelu.Jsem Mamina male holci ktera se v mazoretkach nasla,diky dvoum uzasnym holcinam behem dvou let stymem nekdy vic jindy mene uspesne absolvovaly ruzne souteze.A ackoly Opavska ruze pro nas nedopadla jak bychom chtely byla jsem nadmiru spokojena.Uz jen sponzorsky dar v podstate na jedine soutezi byl uzasny.Co se tyce salu, radej velkou halu a obzvlast na cely den je unavny vydychany prostor, hluk fanousku ...a namackane zidle.Propozice jsou jasne,komunikace je mame pristup k mailum.A jak bylo v komentarich napsano nikdo nikoho nenuti se zucasnit.Nas tym patri k tem co se jim dari a jsem hrda ze dcera si sama vybrala koho reprezentuje.A do Opavy se tesime na soutez,verim v medaile,uzasnou atmosferu v radach fanousku,unavu a spokojenost protoze vloni to opravdu stalo za to.Poradatelce preji pevne nervy .p.s Od rijna kazdy vikend soutez,sliby poradatelu o rozdeleni naA B skupiny a vysledek deti z krouzku startuji proti krokodylu elite...dve ruzne skupiny co do treninku vedeni.Spis nez o orga izatorovi to spis vypovida o vedeni deti vedoucimi a ziskani medaile za kazdou cenu.tady kamenujte a sahnete do svedomi

:-)

(Jindřiška T. - hlavní organizátorka, 11. 3. 2015 22:00)

Výňatek z propozic: Pořadatel si vyhrazuje právo sloučit nebo rozdělit dané věkové a výkonnostní kategorie.
To jen na okraj:-)
Kdo k nám na soutěž nechce jet, nemusí, nikoho nenutíme, snažíme se o to, aby opět existovala soutěž, ze které si děvčata odvezou pozitivní dojmy, dárečky (nejen 1 bonbon a nechci rozčílit ostatní pořadatele některých soutěží) a třeba i tu medaili....a vedoucí pohár. Nechceme vydělávat, ale vytvořit soutěž, na které bude konkurence, kde dívky nesoutěží jen samy se sebou, ale kde zároveň rozdělujeme kategorie tak, aby více dívek mohlo vyhrát tu vysněnou medaili. Však nahlédněte do startovních listin. V kategoriích nemáme 20 sól, ale třeba jen 8, nemáme 20 dvojic, ale třeba jen 6. A že jsme si vzali velké sousto? Ano, protože máme velké sny a velká přání...a chceme pro mažoretky - děti, slečny - jen to nejlepší. Takže pokud chcete kritizovat, kritizujte, nás to stejně od organizování soutěže Opavská růže neodradí:-D Takže sportu zdar a krásným mažoretkám ještě víc:-)

Uvidíme se v Opavě

(Hana, 11. 3. 2015 20:56)

Jiní pořadatelé nepostupovek taky nerozdělují amatér/profi, nezveřejňují předem porotu, ba dokonce nejsou schopni mít časový harmonogram-natož startovky ani týden předem a všichni mlčí!!!! Zajímalo by mě, komu tak leží v žaludku zrovna Opavská růže?! :) Já těm holkám naopak moc fandím a už se k vám těšíme! :) A vy se těšte všichni taky, budou cinkací medaile!

soutěž 2015

(Renata, 11. 3. 2015 20:32)

JÁ, ALE INFORMACI O AMATÉR A PROFI V MEILU TEDA MÁM.

soutěž

(Mirka, 11. 3. 2015 20:15)

OPRAVDU ŽÁDNÝ VEDOUCÍ NEBYL INFORMOVÁM PŘEDEN O TOM, ŽE ROZDĚLENÍ NEBUDE NA PROFI A AMATÉR... JE TO PODRAZ.

Postup do IFMS

(Martina, 26. 2. 2015 10:37)

Dobrý den,
možná už tady tento dotaz padl, ale v záplavě jiných dotazů a komentářů se někam ztratil.
Chtěla bych se zeptat na postupy do IFMS. Bude naše soutěž i letos nominační soutěží? V úvodu webu tuto informaci máte, v propozicích jsem ji však nenašla. Tak se chci jen ujistit.
Děkuji a těšíme se!
Martina

Těšíme se

(Milan, 25. 2. 2015 14:10)

Dobrý den, rád bych osobně napsal také něco jako otec mažoretky a sportovní nadšenec. Osobně se mi vůbec nelíbí, že se zde naprosto nemístně kritizuje něco, co ještě neproběhlo, přičemž loňský první ročník soutěže se organizátorům nesmírně povedl a to nemluvě o pozornostech a odměnách pro všechny účastníky. Prostory pro diváky zde byly zmíněny, avšak není v možnostech pořadatelů nafouknout omezené prostory... Proto nesmírně vítám, že bude akce v reprezentativních prostorách sportovní haly. Nejsem zcela znalec mažoretkového sportu, ale musím souhlasit s tím, že propozice jsou zcela jasné a zřejmé a i mě jasné a dobře čitelné, proto nechápu neustálé narážky na klíče a poroty apod. Porotou se nikdy nezavděčíte všem (vzkaz pro vedoucí organizátorku) a dle vlastní zkušenosti vím, že i já jsem mnohdy nespokojen, ale je to prostě můj názor a nemám potřebu to takto ventilovat. Bylo zde zmíněno, že nejsou v porotě vedoucí jednotlivých týmů a to já osobně velmi vítám, protože účast na soutěžích, kde je tomu právě naopak je pak víceméně poznamenaná touto skutečností a bohužel ve prospěch těchto týmů. A ať mi nikdo netvrdí, že tomu tak není. Pohybuji se v oblasti sportu již řadu let a jak v diskusi zmínila také již nějaká paní, podporujme takovéto akce, kdy ty naše děcka dělají něco pro sebe, pro zábavu, pro radost z pohybu. A zveřejnění poroty dopředu je pokud vím, zvykem na stránkách IMA apod. Mnohdy však také dojde ke změnám atd. Navíc zde v komentáři uvedla organizátorka, že podrobnosti řeší přímo s vedoucími týmů přes mail. Nemůžeme tedy být zcela objektivní a v obraze, jelikož vedoucí týmů mohou mít k dispozici skutečně o mnoho více podrobností. Buďme féroví! Myslím, že letošní akce v hale může být moc hezká a třeba se posuneme i dál a budeme všichni mile překvapeni. Proto berme to tak, dejme akci pokud možno co největší podporu a myslím, že se nám to vrátí. Kritizovat či odsoudit akci lze určitě až po jejím uskutečnění a samozřejmě, pokud bude důvod. Po prvním ročníku k tomu důvod rozhodně nebyl. Přidal jsem tento komentář za muže - otce, dědečky, ale věřím, že téhož názoru bude mnoho dalších lidí a pokud to tak cítí, ať se nebojí také ozvat. Mějte se, pevné nervy, zachovejte férový styl a přístup ke sportu a dětem. Milan, Ostrava

kritika

(Renata, 24. 2. 2015 21:06)

Dobrý večer.. nechápu proč se řeší porota, proč se řeší rozdělení. Toto všechno je na pořadatelích. A jestli se to někomu nelíbí tak ať na tu soutěž nejezdí. Držím pěsti organizátorům a nedejte se.

Pro všechny "kritiky":-)

(vedoucí JIndřiška, 24. 2. 2015 10:24)

Než zde napíšete dotaz (př. ohledně kategorií, výkonnostního rozdělení atd.), pozorně si přečtěte propozice, vše tam najdete, jinak vedoucí skupin se mnou komunikují skrze email.
A k porotě: nejsem povinna zveřejňovat porotu předem! Nedělají to na téměř žádné soutěži, často ani po soutěži nejsou zveřejněna jména poroty, proto prosím již dále nebudu odpovídat na toto téma.
Přípravy soutěže jsou v plném proudu a já chci, aby mažoretky a trenérky se měly v den soutěže co nejlépe a nemám čas zde sedět a zodpovídat na dotazy, které nejsou na místě. Děkuji za pochopení.

porota a rozdělení

(Lenka, 24. 2. 2015 8:00)

Kdy bude zveřejněna porota? To bude si jako určovat každý vedoucí sám, jestli dá svou skupinu do amatérů či do profi. kde jsou nějaká kritéria?. no doufám jen,, že tam nebude nikdo z lonských porotců.

rozdělení týmu

(Jana, 23. 2. 2015 21:33)

Děkuji za informaci.. píšete že vedoucí si to rozdělí, a vy to nebodute nijak sama posuzovat? To si tam může každá vedoucí napsat amater.

rozdělení týmu

(Jana, 23. 2. 2015 20:33)

Dobrý den, jaký klíč máte na rozdělení týmu na profi a amatér? Děkuji za informace

Re: rozdělení týmu

(Organizátoři, 23. 2. 2015 21:22)

Dobrý večer, vše je uvedeno v propozicích, navíc vedoucí sami uvádějí v přihláškách zda jsou skupina amater či profi

soutěž 2015

(Mirka, 9. 2. 2015 13:27)

Nemyslím si, že máte pravdu.... že si nikdo nestěžoval? Ale ono to máte jedno, jestli je porota odborná a nebo jak píšete vy objektivní. I kdyby nevím co se dělo, tak vždycky ikdyž máte v porotě odborníka a objektivního porotce vyhraje místní... myslím že jste hodně naivní a nemuselo by se Vám to vyplatit. Proto se ptáme na porotu, ta minulá nebyla opravdu spravedlivá.

Re: soutěž 2015

(Alena Opava, 12. 2. 2015 11:13)

Dobrý den, dovolte mi abych se také podělila o svůj dojem a přidala komentář. Věřte, nepatřím k lidem, kteří se do takovýchto diskusí zapojují a mají potřebu chválit, či kritizovat. Jsem toho názoru, že dobrá věc, akce, prostě cokoli, se chválí samo a hovoří pak o tom také zájem o tuto akci, či věc obecně. Píši zde, jelikož ve mně některé komentáře vyvolávají mírně řečeno úsměv na rtech. Mám dceru v Čechách a vnučku v Sokolu Blatná, přesto jako "Opavačka" jsem uspořádání této akce velmi uvítala a byla velmi zvědavá, jak se s ní pořadatelé poperou. Byli jsme na akci celá dámská část rodiny a věřte, že půjdeme znovu. Až na prostory pro hlediště, tedy diváky, jsme byli atmosférou zcela pohlceni a doslova to tam vřelo a to jsme byli nezaujatí diváci bez účasti dcer, či vnuček v soutěži. Jak jsem již uvedla, jsem pouze a jen "hrdá" Opavačka. O to víc mne vážně těší, že se najdou lidé, kteří do takto rizikových aktivit se zaujetím jdou a dokážou zviditelnit nejen město, ve kterém se akce uskuteční, ale dělají především něco pro tento krásný sport a tedy něco hodně důležitého pro naše děti, vnučky a třeba i ty dospělé. Podle komentářů mám spíš pocit, že někdo a tentýž pod různými jmény mermomocí haní něco, co má smysl a v čem má především smysl pokračovat. Má vnučka byla rovněž mile překvapena a mě osobně je jen líto, že nebydlí poblíž a netrénuje třeba v Opavě. Vážně mě mrzí a překvapuje, že místo podpory se v naší zemi jen a jen do něčeho šťourá. Narážím tímto na zmíněná fakta týkající se poroty. Ať se dívám, jak se dívám, skutečně nevím, co bylo na hodnocení nefér. Konkrétní hodnocení a body přidělené rozhodčími byly zveřejněny a tudíž věřím, že si za ním také stojí. Další skutečností je, že v porotě nebyli trenéři, kteří mají své týmy následně hodnotit v samotné soutěži, což je bohužel velmi častý nešvar a což mě osobně velmi vadí. Pak ať mi někdo tvrdí, že je vše objektivní! Určitě nevidíme do všeho, souhlasím, ale pokud chcete uspořádat vlastní soutěž, být zcela "spravedliví", jak se zmiňuje v komentářích, směle do toho... fandím Vám, podporuji Vás..., budu ale čekat na složení poroty právě od těch, kteří zde mají připomínky.
Děkuji Vám za zřejmě velmi obsáhlý prostor pro komentář, ale musela jsem zde zmínit své dojmy. Především ale děkuji, že máme všichni samozřejmě možnost své dojmy sdělit a nikdo nám je nemaže a necenzuruje, jak se také na mnoha soutěžích, respektive diskusích děje.
Mějte se krásně, hodně úspěchů, moc se těšíme na halu a hlavně nenechte se odradit! Všichni by měli skutečně držet spolu, nehanit práci jiných, nehatit jim plány či snahu, ale zároveň děkujme za přínosné podněty.
Alena V. Opava

soutěž 2015

(Kateřina, 11. 2. 2015 16:01)

Ráda bych taky přidala komentář k loňské porotě. Nechápu tady narážky některých lidí, kteří byli nespokojeni s porotou. Myslím si, že porotu tvořili lidé, kteří o mažoretkovém sportu něco vědí a rozumí mu. Narážky na porotu mají vždy jen ti, jejichž klub se neumístil. Na soutěže se snad nejezdí vždy jen vyhrávat, ale i taky poznat něco nového a pobavit se. A takové, dovolím si říci, výhružky typu " nemuselo by se Vám to vyplatit" atd... jsou opravdu krajně nevhodné. Věřte, že uspořádat takovouto soutěž je opravdu velmi náročné. Přeju paní Tyranové, aby se jí i letošní soutěž povedla tak jako ta loňská.

soutěž

(Renata , 10. 2. 2015 22:25)

Dobrý večer.. soutěž ještě neproběhla a už se kritizuje =) ...ať si to každý zkusí sám, uspořádat takovou velkou akci jako v Opavě. Nikdy se nezavděčíte všem.

přihlášené soubory

(Zdeněk, 9. 2. 2015 17:56)

Dobrý večer, kdy zveřejníte přihlášené kluby? Děkuji

porota

(Organizátoři, 8. 2. 2015 22:24)

Dobrý den, porotou se nechte překvapit:-) Jinak co se dotazu týče, dle našeho názoru hodnotila porota odpovědně a dle výkonů družstev. Loni si v podstatě nikdo nestěžoval. Navíc jak zde již bylo napsáno, na naší soutěži je porota nejen odborná, ale také objektivní. Ne jako na mnoha jiných soutěžích, kde si porotkyně hodnotí své vlastní svěřenkyně, které pak také vyhrávají. Toto je pak demotivační pro ostatní soutěžící...Takže doufáme, že letos bude porota opět spravedlivá:-) 

 

Portrét


Kontakt

Bc. Jindřiška Tyranová

731 513 928

opavskaruze@seznam.czArchiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 99158
Měsíc: 955
Den: 35