Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

Zde můžete psát dotazy a připomínky.

 

Nevhodné komentáře budou smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Časový harmonogram

(Fojtíková, 8. 3. 2017 7:02)

Dobrý den,
mám jen "malou" připomínku ke zveřejněnému harmonogramu - jestli si uvědomujete, po těch několika již proběhlých soutěží, že Vaše soutěž probíhá opět i letos v neděli a děti jdou v pondělí do školy a rodiče do práce - soutěž dle harmonogramu opět je do pozdních večerních hodin a ne všichni jsou z Opavy, a to ještě nemluvím o každoročním skluzu v této soutěži. Uvědomujete si konečně, že opravdu ta neděle je pro všechny nejméně vhodným dnem? Proč alespoň nedáte všechny skupiny hned dopoledne a pak teprve sóla, dua, pom-pom atd.? Vždyť skupiny jsou největší počet dětí, ty když odjedou, tak se i trenérkám uleví. Té vaši organizaci opravdu moc nerozumím..... Zkuste se, prosím, alespoň pro příští ročníky na tom zamyslet a zkuste vymyslet něco rozumnějšího. Děkuji za rodiče a přeji pěkný den.

Re: Časový harmonogram

(oeganizatori, 8. 3. 2017 7:48)

Dobry den,z kapacitnich duvodu opavskych prostor neni mozne poradat soutez jinde a kvuli basketbalu je to mozne jen v nedeli.tot ke dni konani.Co se casu tyce,zpozdeni bude pouze pokud nebudou tymy nachystany vcas.a skupiny?my byvame na soutezich i do pul desate vecer!!!!a taky se nas nikdo nepta jestli se nam to libi a take chodi deti druhy den do skoly.resi se to omluvenkou nebo proste jdou.navic program je poskladan tak,aby devcata nemela problem s prevlekanim a neprotahovala tak soutez.

Re: Časový harmonogram

(Martina, 8. 3. 2017 21:08)

Dobrý večer,ráda bych se zeptala,co myslíte tím-vymyslet něco rozumnějšího?Jestli jsem se dobře dívala tak právě dopoledne soutěží ty nejmenší mažoretky,což je podle mě logické,přece jenom jsou to ještě malé slečny,které nevydrží na soutěži tak dlouho.A navíc co se týká Vámi zmiňovaného skluzu-sama doprovázím dceru na soutěže,tak o tom něco vím,jsou soutěže ,kdy jsme musely čekat na vyhlášení výsledků i do půl desáté večer a byly jsme tam již od sedmi ráno, děvčata už tam usínala a to nejenom naše.( a podotýkám taky v neděli) a nikoho nezajímalo,že jdou děvčata ráno do školy.

pekna podivana s nadechem osobniho zklamani

(gebauerova, 13. 3. 2016 19:13)

soutěž je super,ale pro me ma adech zklamai,vypadl mi fotoaparat a ja to zjistila az asi za hodiny,kdy jsem chtěla znovu fotit,uz jsem ho nenasla i když jsem později prochazela všechny modre rady,kde jsem se pohybovala,byl by zazrak,kdyby se někdo ozval,ze jej nasel,jinak je to skvela podivana...

startovní listina

(Irena, 5. 3. 2016 22:33)

Dobrý večer,prosím o zveřejnění startovní listiny.V pondělí mám s mažoretkami poslední trénink a potřebují dát informace rodičům o soutěži.Potom již s rodiči nebudu.V pondělí jdu do práce a potom hned na trénink,takže nebudu mít přístup k internetu,potřebuji proto informace zítra.Děkuji Irena

Časový harmonogram

(Katerina , 5. 3. 2016 21:33)

V časovém harmonogramu chybí zcela kategorie kadetky, nevidim je tam

startovní listina

(Irena, 3. 3. 2016 11:32)

Dobrý den,prosím kdy bude startovní listina?Potřebuji již dát informace rodičům o soutěži.Děkuji Irena

Re: startovní listina

(Petra, 4. 3. 2016 15:14)

Taky nas zajima kdy bude startovni listina? Rodice deti uz se ptaji a info nikde zadne:-(

Čas na soloformace

(Hanka, 9. 1. 2016 18:26)

Dobrý den,mám na vás velkou prosbu - opravdu by nemohl být čas na sola delší?Nemohla by být tolerance aspoň do 2.15?Loni to tak mohlo být a spoustu děvčat,hlavně z NBTA a MCEU maji delší sola.

Re: Čas na soloformace

(organizátorka, 12. 1. 2016 12:48)

Dobrý den, vím o tom, ale bohužel vzhledem k tomu, abychom mohli přijmout co největší počet sóloformací, museli jsme zkrátit limit, jinak bychom byli na soutěži do půlnoci a to by se nelíbilo některým zúčastněným. Je to i s ohledem na loňské reakce na soutěž. Věřím ale, že i tak přijedete a podle mne i v minutě čtyřicetpět ukážete co umíte:-)

výsledky

(Mirka, 22. 3. 2015 17:52)

Směšné hodnocení... profi jeden bod dolů?

výsledky

(Marie, 19. 3. 2015 21:00)

Dobrý večer, kdy budou na stránkách výsledky. Soutěž se nám velice líbila, a příští rok určitě opět dorazíme. Marie

Re: výsledky

(organizátorka, 20. 3. 2015 21:31)

Odkaz ke stažení výsledků je na hlavní stránce či v odkaze Výsledkové listiny ke stažení zde. Vedoucím byl odkaz zaslán na email.

Hodnocení II

(Milan, 17. 3. 2015 10:56)

Snad jsem nic neopomněl, časová prodleva vznikla, ale organizátoři se ji snažili srazit na minimum a viděl jsem, že proto dělali všechno, co šlo.. Nakonec jsme skončili asi na půl hodince a to je v pohodě. Soutěž byla prostě dlouhá, ale nabitá a kvalitní od samého počátku až do konce. Řekl bych, že kdo nevydržel do konce, prohloupil, protože sledovat vystoupení týmu s třásněmi bylo naprostou lahůdkou. Domácí byli úžasní a když pak v seniorkách přišel Zikzak..., nemělo to nejmenší chybu. Přišel jsem opravdu fandit, být účasten a zapojit se do podpory, chválím možnost účasti diváků v laické porotě, chválím atmosféru a přeji vše jen to nej. Ať si skutečně všichni kritici vyzkouší uspořádat něco tak velkého sami a lépe, já tomu osobně nevěřím, protože lépe neznamená v jiný den, lépe neznamená kratší!!! Byl bych rád, kdyby si to skutečně všichni uvědomili. Byl jsem loni na mistrovství Evropy nebo světa, teď nevím přesně a byl jsem na show po deváté večer, přičemž šlo o dvoudenní maraton. Rád bych organizátorům popřál hodně štěstí, budeme se těšit na příští ročník. Věřím a doufám, že zachovají hlavně pro všechny účastníky tento vysoký standard a neuchýlí se do nějakého průměru některých již po více let pořádaných soutěží. Za mne tedy palec na horu, pro sport maximálně, pro holky taktéž. Diváci si se servisem také nemohly stěžovat, prostě nevím. Chybičky se jistě najdou vždy, nicméně mají být impulsem pro budoucí vývoj a pokrok, bohužel tomu tak mnohdy v jiných případech není. Navíc poděkujme také za tu možnost, vyjádřit se, protože na jiných soutěžích tomu tak mnohdy není! a osobně mne to mrzí, protože se pořadatelé brání nejen záporným, ale i kladným podnětům. Je zcela jasné, že lidé ze své podstaty zmiňují spíše to negativní, to je normální, ale o to víc mne to celkově mrzí. Ano dobrá soutěž se chválí sama, ale v dnešní době??? Ne, podělme se skutečně i o to dobré, protože nám všem to udělá radost.
Rád bych podotkl, že jsme si přivezli jen jednu medaili, ale objektivně musím uznat, že se celá soutěž a hlavně kvalita účastníků hodně posunula kupředu. Konkurence byla obrovská a jak jsem již zmínil, byť byla soutěž dlouhá a náročná, pořád se bylo na co koukat a některá děvčata mne naprosto uzemnila... prostě vážně, tak to cítím.
Tolik za mne, je toho ažaž, přesto mám pocit, že jsem nezmínil vše.
Pořadatelům skutečně fandím, respektujte věcné připomínky, třeba i zasáhněte do složení odborné poroty, pokud přes jasná fakta výsledného hodnocení některým lidem vadí..., nevím ale opravdu co víc říci. Porota bude vždy někomu vadit!!! Mne se také líbila možnost zasáhnout do samotného procesu rozhodování, byť v laické porotě, což ale chápu. Prostě těšíme se zase za rok! Mějte se. Milan, Ostrava

Re: Hodnocení II

(organizátorka, 18. 3. 2015 23:28)

Milý pane Milane, děkuji moc za tak vyčerpávající hodnocení a podporu naší soutěže, ale hlavně za podporu všech děvčat. protože pro ty soutěž je:-) Veškerou kritiku, ať už pozitivní či negativní bereme vážně, takže Vám děkuji za všechny postřehy a doufám, že příští rok opět přijdete podpořit mažoretky a třeba se i odhodláte usednout do VIP /laické poroty:-) Přeji Vám vše nej

Hodnocení I

(Milan, 17. 3. 2015 10:55)

Dobrý den, rád bych přiložil také své dojmy. Po samotné soutěži jsem se cítil totálně vyčerpaný, ale zároveň strašně dobře nabitý pozitivní energií. Musím uznat, že jsem sledoval celou soutěž velmi pozorně a třeba já jsem si nevšiml žádného zívání nebo unudění starších porotců. Mohu se samozřejmě mýlit, avšak přišel jsem na soutěž podpořit "svá děvčata" a nesledovat přirozené projevy únavy okolí, jelikož jsme jen lidi. Já jsem vzhledem k tomu, kolik jsem toho naspal, zívání raději nepočítal :)) To však nedělá soutěž soutěží!!! Ať se na mne nikdo nezlobí, ale já po letech cestování po různých soutěžích sleduji a hodnotím zcela jiná hlediska. Jistě soutěž byla dlouhá, náročná, vyčerpávající, někteří rodiče byli zřejmě nervózní z následujícího pondělí, ale u nás to řešíme omluvenkou vedoucí týmu ve škole, atd., kterou navíc plně respektují a naopak holky v reprezentaci svého města, školy apod. naopak podporují. Přečetl jsem si komplikace s pořádáním akce v sobotu, bohužel tedy musíme tuto skutečnost respektovat, jistě sobota by byla lepší, avšak víceúčelová hala v Opavě... skvělá! Pro tuto akce zcela vhodná, byť zázemí šaten je také stavěné pro jiné příležitosti. Opět ale musím podotknout, že jezdím několik let po soutěžích po celé republice i zahraničí... a nebudu zmiňovat, v jakých podmínkách probíhá soutěž, natož jaké je zázemí, šatny apod. Všechno toto bylo tedy zcela luxusní a ať mi nikdo netvrdí, že ne. Prostory tedy za 1! a věřím, že se příští ročník uskuteční opět v hale.
Další kapitolou samou o sobě jsou medaile, poháry, odměny, dorty nebo co tam všechno bylo?
Nemohu zde, mám-li být spravedlivý, uvést, že jsem nikde jinde neviděl takové množství odměn, medailí a již zmíněného... Vím, že po prvním ročníku si neustále někdo stěžovat na všechno možné, na porotu, atd. Avšak právě zde se ukázalo, že porota zřejmě má "podobné" oko, jako laická či VIP (nebo jak to chcete nazvat) porota. Hodnocení tomu napovídá. Navíc jsem dobře sledoval, že oni starší rozhodčí byli ve VIP porotě, nikoli v porotě odborné, což je podstatné. Také jsem slyšel, co pro tento sport vykonaly a co jsou zač, proto tedy spíše klobouk dolů.

porota

(nezávislá osoba, 16. 3. 2015 9:23)

Dobrý den, včera jsem navštívila Vaši soutěž, a myslím si, že děvčata, která byla v porotě byla dost sobecká... všimla jsem si u více souborů např v kategorii dua a tria vůbec nekoukala na soutěžící a bavily se mezi sebou nebo dokonce nevkusně zývaly . Vůbec se na některý tým nekoukaly tak jak by měly. Příště bych volila porotu z lidi kteří chtěji toto dělat pořádně. Děkuji jinak se mě soutěž líbila, byla jsem tam jen na dopolední část. Přeji hodně úspěchů při dalším ročníku

Re: porota

(Hana, 16. 3. 2015 10:48)

Porota byla složená z mladých slečen z IMY, takže děvčata z jiných asociací neměly vůbec šanci, což je velká škoda. Soutěž byla velmi pěkná, až na to dvouhodinové zpoždění, jen příště prosím vybírejte lépe porotu .... možná se starší porotce nebude v porotě tolik nudit a bude opravdu objektivně hodnotit. Podotýkám, že nejsem maminka neumístěné mažoretky, ale obyvatelka Opavy, která se přišla podívat na spoustu krásných slečen :)

Re: Re: porota

(Lucka, 16. 3. 2015 11:04)

Milá Hanko, nemáte pravdu. Například v duu vyhrály slečny z asociace NBTA, v poms vyhrál tým z asociace MAC, ve formacích baton se umístil tým, který není v žádné asociaci. Takže v tomto bych problém neviděla. Pokud víte jakých úspěchů mladé porotkyně dosáhly, viděla jste jejich choreografické práce, pak není pochyb o tom, že to jsou děvčata na správném místě.

Re: porota

(Lenka, 16. 3. 2015 22:03)

Přesně tak, taky jsem si toho všimla a myslím, že nejsem sama. Slečna dlouhovlasá s culíkem :-) 

 

Portrét


Kontakt

Bc. Jindřiška Tyranová

731 513 928

opavskaruze@seznam.czArchiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 99155
Měsíc: 953
Den: 36