Jdi na obsah Jdi na menu
 


Startovní listina juniorky, seniorky, rodiče 2019

1

 

Startovní listiny juniorky, seniorky, rodiče

Start.č.

Skupiny pompom junior

1

Fantasy Přerov (25)

2

Teens Brušperk (25)

3

Srdíčka ZIK ZAK Vratimov (18)

4

Mažoretky SVČ Vítkov (10)

   
 

Skupiny pompom senior

1

Top Teens Brušperk (18)

2

Fantasy Přerov (22)

   
 

Rodičovské týmy (Grandsenioři)

1

Fantasy Přerov

2

Terčino ultimátum Hlučín (12)

3

Fun Roses Opava

.

 

 

Start.č

Sólo pompom junior mladší

 

1

Ševčíková Markéta

 

2

Kohoutková Natálie

 

3

Kašparová Rozálie

 

4

Kozáková Daniela

 

   

 

 

Sólo pompom junior starší

 

1

Franková Silvie

 

2

Kožušníková Tereza

 

3

Steculová Natálie

 

4

Tiszaiová Elen

 

5

Farkasová Valérie

 

   

 

 

Sólo pompom junior Profi

 

1

Langová Adéla

 

2

Kobolková Kamila

 

3

Šaratová Tereza

 

4

Wostrá Ema

 

5

Bačová Klára

 

6

Hájková Zuzana

 

7

Bosáková Tereza

 

   

 

 

Sólo pompom senior

 

1

Adamčíková Kristýna

 

2

Zuba Aleksandra

 

3

Ručilová Eva

 

   

 

 

2

 

 

 

Sólo pompom senior profi

 

1

Valentová Kateřina

 

2

Hendrychová Erika

 

3

Lukešová Barbora

 

4

Bartková Natálie

 

5

Krmelová Adéla

 

   

 

 

Duo/trio pompom junior+senior

 

1

Malyszová K., Kožušníková T.

 

2

Farkasová V., Franková S.

 

3

Adamčíková K., Ručilová E.

 

   

 

 

Duo/trio pompom junior profi

 

1

Šaratová T., Ludmilová B., Bačová K.

 

2

Šindarová K., Maňáková K.

 

3

Bagová G., Trnková A., Kvašňovská L.

 

4

Bosáková T., Janáková D.

 

   

 

 

Duo/trio senior profi

 

   

 

1

Bartková N., Klepáčová K.

 

2

Lukešová B., Petrová N.

 

   

 

 

Miniformace pompom junior+senior

 

1

Edit Staškov

 

2

TK Dancing Roses Opava

 

3

AP Klub Brušperk

 

   

 

 

Miniformace pompom junior profi

 

1

Fantasy Přerov

 

2

Edit Staškov

 

   

 

Start.č.

Skupiny baton junior

 

1

ZIK ZAK Vratimov (17)

 

2

Daisy Ostrava (17)

 

3

SK Mažoretky Paprsky Hlučín (20)

 

4

MK Ballerisimo Hlučín (21)

 

   

 

 

Skupiny baton seniorky

 

1

Ella&Čačanky Čadca

 

2

Fantasy Přerov

 

       

3

   

Start.č.

Sólo  2baton junior A+P

1

Oberherrová Eva

2

Jandátová Sarah

3

Stoláriková Vendula

4

Šotkovská Veronika

5

Konetzná Veronika

6

Karpetová Karolína

7

Klepáčová Kristýna

   
 

Sólo 2baton senior A+P

1

Konetzná Karolína

2

Kafunová Tamara

3

Bilková Kristina

4

Doruch Karolína

5

Pudzichová Karolína

6

Syslová Nikola

7

Poštulková Adéla

   
 

Sólo baton junior mladší

1

Kohoutková Natálie

2

Vyskočilová Natálie

3

Oborná Aneta

4

Němcová Karolína

5

Baloghová Vendula

6

Malá Vanessa

   
 

Sólo baton junior střední

1

Kožušníková Tereza

2

Karpetová Karolína

3

Konetzná Veronika

4

Malyszová Klára

5

Straňavová Simona

6

Nováková Viktorie

7

Janíková Berenika

8

Mohylová Barbora

   
 

Sólo baton junior starší

1

Beková Tereza

2

Dubáčová Barbora

3

Bergerová Vanesa

4

Drimajová Zdeňka

5

Palupová Nela

6

Franková Silvie

 

4

 

 

 

Sólo baton junior mladší profi

1

Oberrherová Eva

2

Frydrýšková Anna

3

Ztratilová Dagmar

4

Rosová Eliška

5

Krmelová Aneta

6

Klepáčová Kristýna

   
 

Sólo baton junior starší profi

1

Kobolková Kamila

2

Guřanová Veronika

3

Krayzelová Tereza

4

Stoláriková Vendula

5

Nevřalová Nela

 

Skupiny mix junior+senior

 

1

Fantasy Přerov

 

2

TK Joy Orlová

 

   

 

 

Sólo baton senior mladší

 

1

Kremrová Adéla

 

2

Vejrostková Julie

 

3

Cucová Karolína

 

4

Machalová Denisa

 

5

Zuba Aleksandra

 

   

 

 

Sólo baton senior starší

 

1

Hendrychová Erika

 

2

Nykšová Vendula

 

3

Kozáková Barbora

 

4

Pudzichová Karolína

 

5

Tisovská Sabina

 

6

Mičaníková Natálie

 

   

 

 

Sólo baton senior mladší profi

 

1

Bodláková Eva

 

2

Bilková Kristina

 

3

Bartušková Kristýna

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

Start.č. Sólo baton senior starší profi

 

1

Dokoupilová Andrea

 

2

Lysáková Natálie

 

3

Drzewianá Nikola

 

4

Gulová Lucie

 

5

Dostálíková Nikola

 

6

Valentová Kateřina

 

7

Přívarová Petra

 

8

Balarinová Veronika

 

   

 

Start.č.      Duo/trio mix junior

 

1

Farkasová V., Karpetová K.

 

2

Klepáčová K., Oberherrová E.

 

   

 

   

 

 

Duo/trio mix senior

 

1

Mičaníková N., Krayzelová N.

 

2

Bartková N., Bodláková E.

 

   

 

 

Miniformace mix junior

 

1

TK Joy Orlová

 

2

Ella&Čačanky Čadca

 

   

 

 

Miniformace mix senior

 

1

Daisy Ostrava

 

2

Ella&Čačanky Čadca

 

3

Mažoretky DDM Bílovec

 

   

Start.č.

Duo/trio 2baton junior

1

Stoláriková V., Oberherrová E.

2

Jandátová S., Guřanová V.

3

Bilková K., Karpetová K.

   
 

Duo/trio 2baton + flag seniorky

1

Balarinová V., Honusová E.

2

Přívarová P., Syslová N.

3

Poštulková A., Volná E.

4

Holinková E., Lihotzká M.

   
 

Miniformace 2baton jun+sen

1

MK Ballerisimo Hlučín

2

Daisy Ostrava

3

TS Minnie Český Těšín (4)

               

6

   

 

Start.č.     Duo/trio baton junior mladší

1

Malá V., Hrabálková D.M.

2

Malyszová K., Kožušníková T.

3

Vyskočilová N., Šmídová T.

4

Kohoutková N., Maderská N.

5

Dudová H., Horkelová M.

6

Müllerová L., Künzelová M.

7

Ivánková A., Vojteková A.

8

Tiszaiová E., Szentiványi T.

   
 

Duo/trio baton junior starší

1

Mohylová B., Fojciková T.

2

Janů L., Paláčková K.

3

Šotkovská V., Král´ová A., Straňavová S.

4

Janíková B., Klčovská V.

5

Kremlingová L., Aujezdská A.

6

Palupová N., Dubáčová B.

7

Sousedíková L., Sousedíková L.

8

Janásková T., Richterová S.

   
 

Duo/trio baton junior profi

1

Kobelková K., Kubačková M.

2

Rosová E., Kyšková V.

3

Jandátová S., Guřanová V.

4

Mrůzková V., Kaňoková K.

5

Fialová N., Pinková N., Jurečková A.

6

Tabášková A., Ničmanová K.

7

Oberherrová, Klepáčová

   
 

Duo/trio baton senior mladší

1

Kremrová A., Němcová K.

2

Klimčiková M., Piekniková Z.

3

Adamčíková K., Ručilová E.

4

Cucová K., Hendrychová E.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Duo/trio baton senior starší

1

Tisovská S., Vejrostková J.

2

Bobotová B., Kozáková B., Urbaníková A.

3

Vostrá V., Drzewianá I.

4

Piotrowská N., Doležalová K.

5

Holinková E., Lihotzká M.

 

 

 

Duo/trio baton senior profi

1

Chmelařová A., Laitochová L.

2

Kučerová N., Henžlíková H.

3

Valentová K., Dokoupilová A.

4

Balarinová V., Bartušková K., Volná E.

 

   

Start.č.      Sólo flag senior

1

Čičková Valérie

2

Doruch Karolína

   
 

miniformace baton junior

1

MK Ballerisimo Hlučín (Hud.,….)

2

KIRA Havířov

3

Ella&Čačanky Čadca

4

Daisy Ostrava (6)

5

SK Mažoretky Paprsky Hlučín

   
   
 

Miniformace baton junior profi

1

Daisy Ostrava (Klepáčová,…)

2

MK Ballerisimo Hlučín (Sousedíková,…)

3

TK Joy Orlová

4

Fantasy Přerov

5

Daisy Ostrava (Rosová,…)

   
 

Sólo mace senior

1

Doruch Karolína

2

Zuba Aleksandra

   
 

Miniformace baton senior

1

Ella&Čačanky Čadca

2

SK Mažoretky Paprsky Hlučín

3

Mažoretky DDM Bílovec

   
   
 

8

 

Miniformace baton senior profi

1

Fantasy Přerov

2

Daisy Ostrava

               3  MK Ballerisimo Hlučín

 
 

 

Portrét


Kontakt

Bc. Jindřiška Tyranová

731 513 928

opavskaruze@seznam.cz



Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 99156
Měsíc: 954
Den: 35