Jdi na obsah Jdi na menu
 


Startovní listina děti, kadetky 2019

 

1

Startovní listina děti, kadetky

 

Start.č.

Skupiny baton kadet mladší

1

Fantasy Přerov (13)

2

Ella&Čačanky Čadca(17)

3

Mažoretky SVČ Vítkov (11)

   
   
   
 

Skupiny baton kadet starší

1

MK Ballerisimo Hlučín (19)

2

Daisy Ostrava (25)

3

SK Mažoretky Paprsky Hlučín (12)

4

Fantasy Přerov (18)

5

Daisy Ostrava (15)

   
   
 

Skupiny baton Mini děti

1

Sluníčka Štěpánkovice (18)

2

Daisy Ostrava (22)

3

MK Ballerisimo Hlučín (18)

   
 

 

Start.č.

Sólo baton baby děti

 

1

Kohútová Viktorie

 

   

 

 

Sólo baton děti

 

1

Švidernochová Anna

 

2

Dujsíková Sofie

 

3

Návratová Dominika

 

4

Sysalová Kristýna

 

5

Botková Alexa

 

6

Přidalová Eliška

 

   

 

 

Sólo baton kadet mladší

 

1

Mutinová Natálie

 

2

Léblová Laura

 

3

Kožušníková Amálie

 

4

Čejková Petra

 

5

Holotíková Leona

 

6

Richterová Laura

 

7

Vladařová Kateřina

 

8

Malchárková Klára

 

   

 

 

2

 

Sólo baton kadet starší

 

1

Klotková Markéta

 

2

Radová Adéla

 

3

Matušková Lucie

 

4

Polláková Nela

 

5

Slanináková Dorota

 

6

Šmídová Tereza

 

   

 

   

 

 

Sólo baton kadet profi

 

1

Beranová Kristýna

 

2

Beinhauerová Denisa

 

3

Bartošová Emma

 

4

Bilíková Nikola

 

5

Darnady Vendula

 

6

Urbaniecová Darina

 

7

Stanková Adéla

 

8

Bogdalíková Šarlota

 

9

Tabášková Nikol

 

       

 

 

Start.č.

Duo/trio baton kadet mladší

1

Víchová S., Nestrojová B., Vlčková M.

2

Szabó K., Valentová P., Vicherková M.

3

Humeniaková K., Mydlarčíková E.

   
 

Duo/trio baton kadet starší

1

Dobešová N., Strašková E.

2

Jarošová S., Kysučanová A., Kovačová K.

3

Topínková N., Topínková D.

4

Slanináková D., Zemaníková V., Balážová E.

   
   
 

Duo/trio baton kadet profi

1

Kristová A., Chytilová A.

2

Stánková A., Bilíková N.

3

Urbaniecová D., Tabášková N.

4

Čejková P., Malchárková K.

 

 

 

3

Start.č.

Miniformace baton děti

1

Daisy Ostrava (Hájková,…)

2

Ella&Čačanky Čadca

3

Ještěrky Branka u Opavy

4

MK Ballerisimo Hlučín (Fojtíková,…)

5

Mažoretky DDM Bílovec

6

Daisy Ostrava (Návratová,…)

7

KIRA Havířov

   
 

Miniformace baton kadet

1

MK Ballerisimo Hlučín (Maderská,…)

2

TK Dancing Roses Opava

3

Daisy Ostrava (Radová,...) 

4

SK Mažoretky Paprsky Hlučín

5

Ella&Čačanky Čadca

             6            MK Ballerisimo Hlučín (Bilíková,…)

             7                  Daisy Ostrava (Beranová,...)

 

Start.č.

Skupiny pompom baby děti

1

Růžičky MŠ 17. listopad Opava (8)

2

Sluníčka Štěpánkovice ( 18)

3

TK Dancing Roses Opava (11)

   
 

Skupiny pompom děti

1

Malenky Brušperk (15)

2

Ještěrky Branka u Opavy (10)

3

MiniApolenky Brušperk (25)

   
 

Skupiny pompom kadetky

1

Edit Staškov (15)

2

Fantasy Přerov (21)

3

Apolenky Brušperk (25)

 

   

Start.č.      Sólo pompom baby děti

1.

Přibylová Luisa

   
 

Sólo pompom mini děti

1

Návratová Dominika

2

Ševčíková Tereza

3

Masiariková Nelly

   
 

 

 

4

 

Sólo pompom kadetky

1

Dobešová Nela

2

Čejková Petra

3

Isaiášová Lenka

4

Vladařová Kateřina

5

Malchárková Klára

   
 

Duo/trio pompom kadet+junior

1

Kristofíková N., Maslíková T., Krivulčíková  S.

2

Marhevská A., Bláhová V.

3

Kozáková D., Fajková V.

   
 

Miniformace pompom děti

1

TK Dancing Roses Opava

   
 

Miniformace pompom kadetky

1

TK Dancing Roses Opava

2

Ještěrky Branka u Opavy

3

Edit Staškov

            4 Fantasy Přerov
   
   

 

Start.č.      Sólo 2baton kadet

 

1

Bartošová Emma

 

2

Bilíková Nikola

 

3

Beranová Kristýna

 

   

 

 

Duo mix kadet

 

1

Čejková P., Malchárková K.

 

   

 

 

Miniformace mix kadet

 

1

Ella&Čačanky

 

2

Edit Staškov

 

   

 

 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Bc. Jindřiška Tyranová

731 513 928

opavskaruze@seznam.cz



Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 99158
Měsíc: 955
Den: 35